Turbínová 1, 831 04 Bratislava

Exteriérové vchodové dvere

Exteriérové vchodové dvere musia spĺňať množstvo požiadaviek, od tepelnoizolačných vlastností cez bezpečnostné požiadavky, až po moderný dizajn.
Všetky naše vchodové dvere sú robené na zákazku priamo podľa zadania zákazníka. Prevedení vchodových dvier je veľké množstvo. Vchodové dvere môžu byť plné, kazetové, celopresklené, s bočným svetlíkom, s nadsvetlíkom. 

KĽUČKY: K štandardnému prevedeniu exteriérovových dverí ponúkame kvalitné kľučky HOPPE v prevedení bronz a strieborný elox s možnosťou kombinácie K-K (kľučka-kľučka), G-K (guľa-kľučka). K nadštandardnému prevedeniu exteriérových dverí ponúkame vysokokvalitné kľučky GREENTEQ v prevedení nerez s možnosťou kombinácie K-K (kľučka-kľučka), G-K (guľa-kľučka).

MADLÁ: K nadštandardnému prevedeniu exteriérových dverí ponúkame aj kvalitné madlá GREENTEQ v prevedení nerez s možnosťou kombinácie M-M (madlo-madlo), M-K (madlo-kľučka).

ZÁVESY: K štandardnému prevedeniu exteriérových dverí ponúkame elegantný veľmi kvalitný záves SIMONSWERK BAKA 3D, ktorý umožňuje jednoduché centrovanie dverí do všetkých smerov pričom zaručuje stabilitu a pevnosť. K nadštandardnému prevedeniu exteriérových dverí ponúkame vysokokvalitný skrytý záves SIEGENIA AUBI KFV axxent 3D, ktorý umožňuje jednoduché centrovanie dverí do všetkých smerov pričom zaručuje stabilitu a pevnosť pri zachovaní moderného dizajnu. 

KOVANIE: K štandardnému prevedeniu exteriérových dverí ponúkame veľmi kvalitné viacbodové kovanie SIEGENIA AUBI KFV Comfort, ktoré umožňuje jednoduché uzamykanie dverí za pomoci bezpečnostných hríbikov. K nadštandardnému prevedeniu exteriérových dverí ponúkame viacbodové kovanie SIEGENIA AUBI KFV Multi-point lock, ktoré umožňuje jednoduché a komfortné uzamykanie dverí za pomoci výsuvných hákov s dlhou životnosťou.


Infolinka: 0908 725 254
Adresa: Obchodné centrum Prespor, ul. Turbínová 1, Bratislava
X

Kontaktný formulár