Turbínová 1, 831 04 Bratislava

Projekt  "VISION"  

Prináša novú generáciu okenných rámov a krídel vyrábaných firmou Kunaj, ktorá viac než 15 rokov ponúka zákazníkom štúdium, vývoj a realizáciu širokého sortimentu drevených okien, drevohliníkových okien, bezpečnostných, protipožiarnych a interiérových dverí, ktoré uspokojujú aktuálne požiadavky komfortu, bezpečnosti, estetického potešenia a predovšetkým budúcnosti.

Naša spoločnosť spojila novým produktovým radom "Vision" okenné rámy a dverné zárubne s minimalistickým dizajnom v dreve alebo v drevohliníku, s dokonalými tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Dôležitou pridanou hodnotou radu "Vision" je ekologickosť. Na okno z tohto produktového radu spotrebujeme o 30% menej dreva, ako na bežné eurookno. Pri výrobe "Vision" okna vzniká cca o 70% menej drevného odpadu, ako pri výrobe bežného dreveného okna. Na drevenú časť okna vieme aplikovať oleje, farby, lazúry, od úplne prírodných až po moderné odtiene RAL farieb. Farba hliníka záleží taktiež od toho, čo zákazník preferuje. 

Okná sú vhodné pre minimalistickú architektúru, keďže svojim dizajnom vôbec nenarušujú vonkajšiu fasádu objektu. Priniesť novú realitu do tradičnej architektúry bolo v tomto projekte našim hlavným cieľom. 


Okno Vision
Dvojkrídlové okno Vision je dostupné v dreve aj drevohliníku. Použitím minimalistického rámu sme získali dokonalé spätie s krajinou za oknom. Výhodou tohto okna je úplne tenký profil z interiérovej strany, kde sú použité ostré hrany a čísté línie okna. Krídlo aj pri otvorení pôsobí veľmi subtílne. Do okna vieme osadiť dvojsklo a trojsklo, podľa požiadaviek zákazníka. 

Balkónové dvere Vision
Z projektu Vision sú balkónové dvere dostupné taktiež v dreve a v drevohliníku, s možnosťou osadenia dvojskla alebo trojskla. Minimalistický dizajn skla v otvore múru umožňuje nové využitie priestorov s veľkolepou svetlosťou a dokonalým výhľadom na vonkajšiu krajinu so zníženou energetickou spotrebou. Použité kovanie je skryté, od spoločnosti SIEGENIA - AUBI. Prechod môže byť bariérový alebo aj bezbariérový, podľa požiadaviek zákazníka.

HS portál Vision s magnetickým posunom
HS portál Vision je zdvižno-posuvné okno, ktoré dodáva nový rozmer všetkým posuvným oknám. Je dostupný v dreve aj v drevohliníku. Svojim minimalistickým okenným rámom a maximálnou plochou skla v stavebnom otovre umožňuje zákazníkovi využiť čo najväčšiu perspektívu spojenia interiéru s vonkajšou krajinou. So svojim špeciálnym kovaním s magnetickým zdvihom sa HS portály Vision výrazne odlišujú od klasických HS portálov a prinášajú zákazníkovi maximálny komfort s úplným bezbariérovým prechodom. Typ dreviny si zvolí zákazník podľa svojich požiadaviek. Do HS portálu osádzame dvojsklo alebo trojsklo. 

HS portál "Vision" je jediný na svete, ktorý sa môže pochváliť magnetickým zdvihom krídla s automatizovaným zdvíhaním.

                                  

Rad INDIVIDUAL

RAD INDIVIDUAL nie je len o nadštandardných a atypických produktoch, ale aj o individuálnom prístupe k náročnému zákazníkovi. Zahŕňa už prvotný kontakt so zákazníkom, prezentáciu našich produktov a konzultácie aj počas víkendov a sviatkov. Od samotného začiatku nášho pôsobenia sme sa snažili minimalizovať výrobné chyby a maximalizovať dokonalosť každého aspektu výrobného procesu. Vylúčili sme zlyhanie ľudského faktoru, a to použitím najmodernejšej techniky. Všetky produkty sú individuálne naprojektované v počítačoch s vysokou výpočtovou rýchlosťou, ďalej je výrobný proces naprogramovaný a simulovaný vo virtuálnom prostredí profesionálneho software-u. Po úspešných testoch sa spúšťa CNC obrábací stroj, ktorý preberie výrobný proces do vlastných "rúk". Sme natoľko stotožnený s kvalitou našich výrobkov, že si náš zákazník môže odsledovať všetky fázy výrobného procesu, od frézovania elementov, cez skladanie, striekanie až po balenie produktov do obalov odolných voči nárazom pripravených na prevoz z našej výrobnej haly až ku zákazníkovi.
RAD INDIVIDUAL je možné považovať za najvyššiu radu kvality našej výroby. Naše výrobky nie sú len okná a dvere, ale produkty, ktoré sa stanú súčasťou Vášho života. Je to úroveň kvality, ktorá si už nežiada hľadieť na ceny a každému zákazníkovi venujeme najväčšiu pozornosť a poučíme o správnom zaobchádzaní s našimi výrobkami.

Momentálne v rade Individual ponúkame:

Panoramatické presklené steny
Ide o okenné bezrámové výplne, kde pri veľkých preskleniach vytvárame dojem panoramatického výhľadu na krajinu.

Bezrámové okná
Bezrámové okná v profile DH92/108 a DH78/94 vyhotovujeme tak, že zapúšťame rám pod omietku. Súčasťou tejto konštrukcie sú skryté pánty s bezpečnosťou BT2. Osadením trojskla vytvoríme kvalitné tepelnoizolačné vlastnosti.

Bezrámové okno DH 78/94 KLASIK
Bezrámové okno profil DH78/94 KLASIK je určený do nízkoenergetických budov. Zaujímavosťou pri tomto profile je, že rám s krídlom je zarovno, pričom profil spája drevo a hliníkový predsadený kryt osadený trojsklom. Tento profil z rady individual umožňuje ukrytie rámu okna do steny stavby, čím sa vyzdvihne moderný vzhľad prevedenia.

Bezrámové okno DH 92/108 INTEGRAL
Bezrámové okno profil DH 92/108 INTEGRAL je určený do nízkoenergetických a taktiež pasívnych budov s moderným dizajnovým prevedením, kde rám okna s krídlom je v jednej rovine so skrytými pántami. Atypické prevedenie spočíva v montáži okna priamo do múra, pričom sa minimalizuje viditeľná plocha rámu.                              Infolinka: 0908 725 254
Adresa: Obchodné centrum Prespor, ul. Turbínová 1, Bratislava

X

Kontaktný formulár